Nenakódované vzhledy

Quiet understanding

11. ledna 2012 v 21:16 | Momoko
Zase nějaké starší dílko. Tentokrát by se snad mohlo zalíbit někomu, kdo rád anime a oranžovou barvu. Pokud by si tento design chtěl opravdu někdo vzít, bude si ho muset sám rozřezat a nastavit, protože já už s blogovým nastavením nedělám několik let.

Motýlí vzhled

31. října 2011 v 20:14 | Blanch
Jeden velmi starý nenakódovaný a nenastavený vzhled, který jsem upravovala do více barevných variací. Může mít už snad dva roky. Pokud by se někomu snad zalíbil a nařezal si ho, budu naivně doufat, že udá zdroj a zachová autorská práva(neboť jsem na vzhled nedopsala do zápatí podpis), i když je nic moc, co už :), ale i takoví blázni po světě chodí.

Red Dwarf

12. října 2011 v 16:52 | Momoko
Tohle by se mohlo líbit fanouškům seriálu Červený trpaslík. Já osobně ho miluju a už někdy tři roky zpátky jsem udělala tento vzhled na blog. Ale od té doby se hodně změnilo, já se s blogem rozžehnala, tudíž o jeho současných možnostech nastavení nevím absolutně nic. Dávám sem tedy ten vzhled aspoň nerozřezaný, kdyby ho náhodou někdo chtěl a uměl ho nastavit, klidně si ho vemte. Jen vás poprosím, abyste někam umístili odkaz buď na mě nebo na Layouts C. Obrázek v záhlaví je pravděpodobně odtud.

 
 

Reklama