Články

Připomínka

17. července 2012 v 20:59 | Axiel
Howdy y'all,
chtěl bych jen návštěvníkům připomenout pár věcí.

Spuštění blogu a uvítání

28. září 2011 v 21:02 | Gormal

Drazí návštěvníci, dovoluji si Vás přivítat na staronovém LC!

Jak jste si jistě všimli, je tu pár změn. Jelikož technické problémy s webem stále pokračují (děkujeme skvělému, bohužel již bývalému, poskytovateli *ironie*), přesunuli jsme naše působení na blog.

Taky jste možná zaregistrovali změnu názvu. Chceme tím zamezit spojování názvu domény Candita.cz s naším Layoutsem. Bylo to vysvětlováno již několikrát, přesto se to pokusím znovu stručně shrnout. Původní název našeho týmu je Layouts. Za starých časů jsme sídlili - mimo jiné - i na tomto blogu. Po nějaké době došlo k přesunu na web a Blanch nám poskytla místo na své doméně Candita.cz. Tím vznikla adresa layouts.candita.cz, zkráceně se uchytilo označení LC. Název týmu se nezměnil, ale někteří lidé začali používat Layouts Candita (což bylo špatně, název týmu byl Layouts, pouze adresa stránek byla layouts.candita.cz - pro lepší pochopení např. název mého blogu je Gormal, jeho adresa je gormal.blog.cz a nikdo nikdy neuvádí "...u Gormal Blog"). Abychom tomuto předešli, dohodli jsme se na novém jménu. Protože jsme chtěli ponechat zažitou zkratku LC a šmrncovních slov na "c" je málo, nakonec z toho vylezlo Layouts C.

A pokud mě pamět nešálí, těsně před kolapsem webu jsme mezi sebe přijali novou členku. Nestihli jsme ji však řádně přivítat, tak bych to ráda napravila. Tímto tedy M o m o k o přeji hodně úspěchů nejen v grafice, ale hlavně v životě.

Nic dalšího mě nenapadá, takže zamačkávám slzu a končím tento článek.
 
 

Reklama