Listopad 2013

Brothers Conflict

4. listopadu 2013 v 19:46 | Destel |  Blog │ Anime&Manga
N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: BroConBL
Stala se mi taková neuvěřitelná věc. Píšu si tak článek s letním výběrem anime a při hledání posteru jsem narazila na stránku se scany, kde jsem už nějakou dobu zaregistrovaná. Objevila jsem pár obrázků, které mě doslova nutily, abych otevřela Photoshop a vida. Článek sice napsaný nemám (možná tak ze třetiny), ale zato jsem tak dlouho nebyla spokojená s vytvořeným designem. Přesně tak jsem si layout představovala!

Psycho-pass 3

4. listopadu 2013 v 19:45 | Destel |  Blog │ Anime&Manga
N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: pass-03
Nakonec třetí a poslední layout, který jsem po dokoukání anime stvořila. Úplně jsem na něj zapomněla a dneska jsem měla dokonce chuť ho nastavit. Je trochu odlišný od předešlých dvou, ale líbí se mi barvy.
Taky jsem si docela vyhrála s citáty a celkově s prolínáním obrázků.

Psycho-pass 2

4. listopadu 2013 v 19:42 | Destel |  Blog │ Anime&Manga
N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: Akaneforever
Chmp... říkala jsem si, že bych si mohla udělat nějaký nový kabátek a nakonec jsem kvůli tomu menu a stránce vpravo rozhodla, že ho nechám volně k použití. Psycho-pass pro mě poskytuje dostatek kvalitního materiálu, který sám vybízí k nějakých kreativním nápadům. Už hodně dlouho jsem nebyla s layouty takhle spokojená.
Tenhle také vznikl úplnou náhodou, kdy jsem pouze zkoušela jiná nastavení vrstev a najednou mi ta Makishimova hlava zapadla do jiného obrázku a vytvořilo to takový zajímavý kruh. Mám uloženou ještě jednu verzi, ale takhle je podle mě lepší.

Psycho-pass

4. listopadu 2013 v 19:40 | Destel |  Blog │ Anime&Manga
N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: Ohcysp-pass
Ha, jsem dokonce spokojená. Něco takového jsem si představovala. Dokonce jsem na můj vkus byla i kreativní a trochu se se záhlavím pohrála. Nicméně jsem ráda, za ty tmavé barvy, protože jsem dlouho žádný tmavý layout nevyprodukovala.
Kdyby se někdo sháněl po credits, obrázky jsou "moje", screeny jsem dělala sama (ale samozřejmě moje nejsou). Použila jsou pouze texturu od naruttholand.deviantart.com a to by mělo být všechno. Ve složce ke stažení jsou přiloženy ještě další nadpisy, které by se mohli hodit (navigation, gallery apod.).

Tonari no Kaibutsu-kun

4. listopadu 2013 v 19:38 | Destel |  Blog │ Anime&Manga
N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: Nestvůrka
Po opět šíleně dlouhé době jsem dostala chuť spatlat nějaký layout. Původně jsem chtěla změnit vlastní kabátek blogu, ale nakonec jsem si řekla, že je na jaro bude čas. Navíc to není úplně to, co jsem si představovala. Přesto se mi velmi líbí.
Volitelný horní box můžete mít jakýkoliv. Buď, jak je vidět v náhledu, udělat si buttonky nebo jednoduše použít text, který tam také nevypadá špatně.
Pozn: Ty buttonky, které tam mám jsou ještě z minulého nastavovaného designu, přesto bych byla ráda, kdybyste popřípadě volili odstíny hnědé a písmo bílé.
Písmo použité v záhlaví je Berlin Sans FB.

The dreaming

4. listopadu 2013 v 19:36 | Destel |  Blog │ Filmy&Seriály&Knihy
N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: sen
Chtěla jsem se trochu vrátit k mému předešlému stylu "tvoření" layoutů. Ale nejspíš už to není ono. Nějak v tomhle ohledu postrádám tu lehkovážnost, kdy mi stačilo naházet na sebe pár obrázků, přeplácat to různými brushemi a pak trochu upravit variace a úrovně a tradá. Dílo bylo na světě. Když teď na to koukám, vypadá to přesně jako "můj" layout, ale tenhle styl už tak nějak zdá se není "in". :D Nebo se možná už tak často nepohybuji v kruzích povídkových blogblogů.
Chtěla jsem ho udělat trochu knižní a zároveň fantasy, doufám tedy, že mise byla splněna. :)