Prohlášení

23. října 2011 v 1:34 | Layouts C |  Rozcestník


Grafika publikovaná zde nebo případně na našem DeviantArtu je volně ke stažení a použití. Můžete si stáhnout vzhled na Vaše stránky, materiály pro Vaši tvorbu nebo různé návody. Pokud se ovšem rozhodnete využít naše díla, dodržujte prosím následující pravidla:

• U layoutů ponechejte credits (odkaz na autora, případné odkazy na autory/zdroje obrázků a jiných materiálů použitých ve vzhledu). Většinou jsou credits uváděné v zápatí nebo v bočním menu. U ostatní grafiky - pokud autor nestanoví jinak - vždy uvádějte odkaz na zdroj (LC nebo stránku autora).

Neupravujte naši grafiku! Neměňte žádné důležité části layoutu (například přetvoření záhlaví, záměna obrázku apod.). Taktéž nelze využívat jen některé části (například pouze záhlaví nebo popisky menu), layout stahujete jako celek, pokud se Vám na něm něco nelíbí, raději si stáhněte jiný nebo se zkuste domluvit s autorem vzhledu na úpravách.

Nevydávejte naši práci za svou (to platí i pro části layoutů) ani ji nerozšiřujte dál! Chápeme, že například chcete dát svým návštěvníkům vědět, že jste našli něco, co by je mohlo zajímat, ale každý normální člověk to udělá pomocí odkazu ("Našla jsem super věc na téhle stránce »odkaz."). Takovéto šíření nám samozřejmě nevadí, ale pokud někde najdeme zkopírované články nebo jejich části (byť s odkazem na zdroj), budeme zlí, a to velmi!

Pokud si něčím nebudete jisti, zeptejte se (ať už zde na blogu pomocí komentářů nebo na e-mailu). Pokud máte problémy s nastavením layoutu, kontaktujte autora daného vzhledu s konkrétním dotazem. Jsme ale také pouze lidé, nečekejte odpověď do pěti minut.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.