Kontakty

28. září 2011 v 18:18 | Layouts C |  Rozcestník


Pokud nás chcete kontaktovat, můžete využít mail layouts-c@email.cz, komentáře blogu nebo návštěvní knihu. Pro specifické dotazy na konkrétního admina použijte kontakty uvedené níže.

Axiel
znát mě můžete jako Exosited nebo Dark Angel
e-mail: exosited@email.cz
web/blog: Axiel
grafika na přání: Pokud budete mít zájem, můžete napsat na e-mail vaši představu a já vám odepíšu, zda ano nebo ne.
Nedělám designy na blog.cz - nehodlám půl rok po půl roce aktualizovat nastavení jen kvůli tomu, že to neustále mění.
Dělám designy čistě na web (HTML, CSS) a nebo můžu nastavit na jakýkoli redakční systém.


Blanch
e-mail: morfus@centrum.cz
jabber: blanch@jabbim.com
web/blog: blanch
grafika na přání: jsem ochotná čas od času udělat návrh, ale rozřezání a nastavení bude na vás, jinak NE


Cirilla Riannon
e-mail: ciriR@seznam.cz
web/blog: eruin
grafika na přání: NE


Denaille
e-mail: graphic-estel@email.cz
grafika na přání: NE


Elanor
e-mail: Elanor.Dantreck@seznam.cz
web/blog: DanyArt
grafika na přání:


Evelin
e-mail: evelin.blog@seznam.cz
web/blog: Yoiacreation-blog
grafika na přání:


Freezy
e-mail: free.zy@seznam.cz
web/blog: currently | banzai
grafika na přání: momentálně NE


Franky J
e-mail: frankyj@seznam.cz
web/blog: snow-fox | banzai
grafika na přání:


Gormal
e-mail: gormal22@email.cz
ICQ: 385 915 270
jabber: Gormal@jabber.cz
web/blog: Gormal
grafika na přání: NE


Lostris
e-mail: Queen [@] lostris.net
grafika na přání: NE


Minsc
e-mail: minsc.webmaster@gmail.com
web/blog: Fantasy Den
grafika na přání: NE


Momoko
e-mail: cerm.ka@centrum.cz
web/blog: Tumblr, Seriami web
grafika na přání: Na přání udělám maximálně tapetu na plochu, designy na weby ani blogy ne.


mummy
e-mail: mummy16@azet.sk
web/blog: forgotten
grafika na přání: layouty na blog.cz NIE, robím len layouty na webstránky a inú grafiku


Rebelka
e-mail: vladulka.rebelka@seznam.cz
web/blog: rebelnik
grafika na přání:


Sarah
e-mail: sarahsfantasy@gmail.com
web/blog: cathia
grafika na přání: NE
 

30 lidí ohodnotilo tento článek.